Fotografja angleze Jenny Lewis ka përmbledhur në një album dhjetëra fotografi të nënave të reja, teksa mbajnë në dorë për herë të parë fëmijët e tyre. Në të gjitha fotografitë bie në sy shkëlqimi në sytë e nënave, teksa shtrëngojnë fort të vegjlit e tyre.
“Ky album shërben për t’iu transmetuar të gjitha femrave, gëzimin që të jep lindja e një fëmije”- thotë fotografja.
(er.nu/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: