Kreu i PD, Lulzim Basha ka shprehur impresionet pas takimeve të sotme në Fier, Ballsh, Patos e Roskovec.

Basha thotë se sot ishte një ditë e mrekullueshme teksa e ndjen se era e ndryshimit po frun dhe dielli i fitores po shkëlqen.

Më tej ai shkruan se një e nesërme më e mirë po vjen për një Shqipëri më të miër që vlerëson njerëzit e ndershëm e punëtorë.

 

STATUSI NGA LULZIM BASHA

Ditë e mrekullueshme sot në Fier!

Era e ndryshimit po fryn fort dhe dielli i fitores shkëlqen nga lart teksa një ditë e re plot shpresë dhe besim po vjen për familjet shqiptare, një e nesërme më e mirë dhe një Shqipëri më e drejtë që vlerëson njerëzit e ndershëm dhe punëtorë!✌️🇦🇱

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: