Kreu i PD, Lulzim Basha ka shpërndarë fjalimin e Mbretëreshës Elizabeth ll për popullin e saj britanik në këto ditë të vështira në luftën kundër koronavirusit.

Ajo çfarë ishte kryefjala e fjalimit të Mbretëreshës ka qenë dhe është përdorur nga lideri opozitar si moto më parë ”Ditë më të mira do të vijnë”.

Kreu i PD ka shpërndarë fjalimin e Mbretëreshës po me këtë moto ” Ditë më të mira”.

  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb