Odise Roshi nuk është përfshirë në listën e futbollistëve të grumbulluar nga trajneri Silvinjo. Por gjithsesi futbollisti i kombëtares shqiptare ka një arsye shumë të madhe për të qenë i lumtur në këto ditë.

Ka qenë vetë 32-vjeçari ai i cili ka bërë të ditur nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale se është bërë baba për të dytën herë. Sot ka ardhur në jetë djali i tij i dytë dhe Roshi e ka prezantuar me krenari.

“Mirë se erdhe princi im i vogël Noan Roshi”, shkruante Roshi, i cili ka edhe një tjetër djalë të vogël, Roisin.

Whatsapp Image 2023 06 07 At 6.02.59 Pm
Whatsapp Image 2023 06 07 At 6.02.59 Pm

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb