Aksidentet rrugore janë ndër shkaqet kryesore të vdekjeve në botë. Jo të paktë janë njerëzit që janë gjendur në situata të pabesueshme, kur kanë parë vdekjen me sy, por kanë shpëtuar për mrekulli. Në këtë video janë përmbledhur momente nga aksidente të ndryshme në botë, ku fare mirë mund të vërtetohet shprehja, “Ditëgjati nuk bëhet ditëshkurtër”.

(er.nu/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb