SHBA


Vajza e këngëtares së njohur, Cardi B dhe Offset, Kulture sapo ka mbushur 1-vjeç dhe prindërit e vogëlushes organizuan festën madhështore.


  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Sipas ‘TMZ’, Cardi B ka shpenzuar 400 mijë dollarë për 1 vjetorin e vogëlushes së saj. Festa ishte organizuar e gjitha për fëmijë dhe reperja nuk ngurroi të ndajë me publikun disa foto.


Kulture u shfaq e veshur me një fustan shumëngjyrësh duke u kombinuar me dekorin. Ndërsa kjo është zona e të rriturve, e ideuar si një club nate për të rriturit që të kërcejnë dhe argëtohen nën ritmet e muzikës.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb