Bar Refaeli ka mbushur 35 vjeç dhe ka festuar me një party me mikeshat e saj. Me bikini leopard modelja ka treguar një fizik perfekt, teksa e lë veten të përfshihet në kërcime të shfrenuara buzë pishinës. Nuk ka munguar as torta e ditëlindjes me qirinj për Refaeli, me nuanca rozë dhe vjollcë të dekoruara me lule të freskëta.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Ajo prej pak kohësh sapo ka lindur një djalë (i treti David, pas Liv dhe Elle) por fiziku i saj ka forma perfekte. Në ditën e ditëlindjes së saj ajo shfaqet e lumtur dhe gjithë shkëlqim, duke mos i hequr të drejtën vetes për tu zbavitur edhe pse për pak momente. Me mikeshat e saj më të dashura, ajo bën gëzuar dhe kërcen me ritme të shfrenuara.

Në mbrëmje muzika ndryshon por zbavitja vazhdon. Pasi ka hequr bikinin, Refaeli shfaqet me një fustan të zi të gjatë. Vazhdojnë piruetat me të ftuarat që për të kanë organizuar një shaka perfektë. Përpara se Bar të vendosë kurorën me lule në kokë, kur fare nuk e pret, ajo shtyhet në ujë për një zhytje në pishinë në mesnatë.

(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb