Shqipëria ka shënuar edhe 9 persona të tjerë të shëruar në 24 orët e ditës së djeshme. Lajmi bëhet me dije nga kryeministri Edi Rama në përmbyllje të bilancit të datës 1 prill.

Shqipëria tashm shënon 76 të rekuperuar kurse 15 mbetet numri i viktimave. Numri i të infektuarve është 259 pasi 16 raste të reja u shënuan ditën e djeshme.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb