Por çfarë i emocionoi çiftin e të moshuarve kur dolën nga spitali Continental? Me tu kthyer në fshatin e tyre Tërbuf në Divjakë Nexhmije dhe Ymer Albajrami u përballën me një surprizë shumë të këndshme.

Sidrit Bejleri së bashku me bashkëshorten e tij Merin, i prisnin brenda banesws e tyre e vjetër, por që stafi i emisionit “Shqiptarët për shqiptarët” e kishin transformuar nga themelet.

Nexhmija nuk arrin dot të besojnë se kjo është banesa e tyre, e madhe dhe e ngrohtë tashmë. Ndiqni çfarë ndodhi në klip…

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb