Huazimi dyvjeçar i James Rodriguezit në Bayern Munich është drejt përfundimit dhe duket se kolumbiani nuk do të qëndrojë më në Gjermani.

James  i ka shprehur bordit të Bayernit se dëshiron të largohet kur huazimi të përfundojë. Presidenti i Bayernit Uli Hoeness është shprehur më feret se nuk do të paguajë 42 milionë euro  një lojtar që nuk luan.

Marrëdhënia e Rodriguez me trajnerin e tij Kovac është përkeqësuar në javët e fundit,  dhe ndodhta për këtë arsye u la jashtë në ndeshjen me Borussia Dortmundin. Mesfushori nuk ka luajtur në asnjë nga katër ndeshjet e fundit me klubin.

BalkanWeb

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: