Sardi Shehu është bërë baba për herë të parë dhe foton e publikoi në profilin e tij në Instagram para pak minutash.

“E gjithë bota m’u shemb përpara teje. Zais Denzel Shehu. 22.02.2022”, shkruan Dj i njohur duke zbuluar kështu emrin e të voglit.

Vogëlushi erdhi në jetë sot dhe fotoja e parë me të transmeton vetëm emocion dhe dashuri.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb