Reperi Don Xhon performoi mbrëmjen e djeshme në një lokal në Vjenë të Austrisë.

Por, ajo që u vu re ishte tensioni gjatë performimit në fjalë. Ndjekësit kanë pikasur në rrjete sociale një moment nervoziteti apo ekzaltimi kur përgjatë interpretimit të njërës prej këngëve të tij, reperi godet fort duke përplasur laptopin e DJ-it të eventit, DJ Gimi-O.

Disa ndjekës tregojnë se gjatë performancës së reperit, në sfond u vu kënga e Noizy-t dhe kjo bëri që Don Xhoni të dilte nga vetja dhe të përplaste laptopin.

@albaniaaaa7

#🇲🇰🇦🇱🥰 #donxhoni #donxhonii #kosova #kosovaalbania #kosovare #prishtina #tirana #durrsi #albania #albaniangirls #kosovatiktok#tirana #tirana🇦🇱

♬ Rapstar – Noizy

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: