ANGLI

Manchester United kanë ngecur sërish, kësaj radhe në një barazim 0-0 ndaj Arsenalit.

Ky rezultat i vjen për shtat ‘kushërinjve’ të Manchester City që sot me fitoren minimale 1-0 ndaj Sheffield United kryesojnë Premier League të vetëm me 3 pikë diferencë nga vendi i dytë.

Në ‘Emirates’ Arsenal dhe Manchester United nuk shkuan më shumë se barazimi, teksa nga kjo ndalesë mund të përfitojë Leicester që ndodhet 2 pikë pas, me 1 ndeshje më pak.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb