Reperi i njohur shqiptar, Ledri Vula, ka qenë shumë i përfolur muajve të fundit lidhur me jetën e tij private.

Ai dhe partnerja e tij, Sara Hoxha, janë në pritje të fëmijës së tyre të parë, teksa është bërë e ditur se gjinia e foshnjës është vajzë.

Dyshja ndërkohë po vazhdojnë të shijojnë disa ditë të mira pushimi me njëri-tjetrin, duke ndarë me ndjekësit e tyre në rrjetet sociale imazhe të ëmbla të kaluara së bashku.

Në një foto të fundit, Ledri tregon se është një “djalë për shtëpi”, teksa shfaqet duke larë dhëmbët.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ledri Vula (@ledrivula)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: