TIRANE

Djali i deputetit të PS-së Bashkim Fino, Redi martohet me vajzën e ish-drejtorit të Agjencisë Telegrafike Shqiptare (ATSH) dhe anëtar i Kryesisë së LSI, Gëzim Podgorica.

Ka qenë vetë nusja që ka bërë me dije me anë të disa fotove të publikuar në rrjetin social, Instagram. Në to shohim nuset teksa pozon me fustanin e bardhë dhe me një krehje të thjeshtë flokët në tarracë të rrethuar me qirinj dhe lule.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Ndërsa dhëndri, Redi Fino mbante veshur një kostum të zi elegant dhe këmishë të bardhë. “Kur ëndrrat bëhen realitet 12/12/2018. Dashuria ime Redi Fino”, shkruan në postimin e saj Edlira.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb