Djali i kryeministrit Edi Rama, Gregu, i është bashkuar familjes Lipa në pushimet e tyre në Jug të vendit.

Këtë e ka konfirmuar vetë Gregu, me anë të disa fotove të publikuar në rrjete sociale, ku shfaqet me
këngëtaren e famshme dhe babain e saj Dukagjini.

“Kemi mundësi edhe për më mirë”, shkruan Gregu krahas fotos së publikuar, duke iu referuar cilësisë së fotos.

Kujtojmë se Dua prej ditësh është duke qëndruar në Shqipëri, ku është takuar me kryebashkiakun Erion

Veliaj, kryeministrin Rama dhe ambasadoren Yuri Kim. Këngëtarja nuk e ka fshehur dëshirën që në të ardhmen të këndojë një këmbë në shqip, duke shtuar se e ka zgjatur qëndrimin në Shqipëri për të zbuluar vende të reja për ndonjë vidieoklip të mundshëm.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb