Djali i Saimir Tahirit, Goliku mbush 2 vjeç ditën e sotme. Ish-ministri ka publikuar një video bashkë me djalin e tij ku ky i fundit përpiqet diçka t’i shjegojë.

Tahiri me humor thotë se Goliku 2-vjeçar e ka filluar sot me shpjegime të gjata.

 

STATUSI NGA SAIMIR TAHIRI

Sot 2 vjeç, e ka filluar me shpjegimet e gjata 😂😜 Dhe 💯 Golik #ditelindje #golik #2vjec

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb