Një nënë e kujdesshme i la një letër dhe një prezervativ djalit të tij, përpara takimit që ai kishte me një vajzë.

“E di që je rritur tani dhe unë jam krenare për ty. Kur të vijë Ashley sonte, nëse gjërat bëhen serioze, sigurohu që të jesh i mbrojtur. Përdor këtë,” – shkruan nëna.

Deri këtu nuk ka asgjë për tu habitur, por nëna e vendosi prezervativin mbi letër duke e gozhduar, e si rrjedhojë e çau atë pa e kuptuar.

Djali i saj e publikoi letrën dhe prezervativin në rrjetet sociale, duke bërë të gjithë të qeshin me “këshillën” e nënës së tij.
(er.nu/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: