Këngëtari shkodran Luiz Ejlli ka bërë një koment epik në adresë të kryeministrit Edi Rama për lehtësimet që ka bërë ky i fundit në fundjavë.

Ejlli shkruan se dje nxorri pensionistët, sot mamatë. Teksa këngëtari i propozon që tashmë daljen ta bëjë sipas rendit alfabetik teksa për kryeministrin thotë që kur të mbërrijë tek K-ja të dalë vetë.

Rama ndërkohë i përgjigjet shkurt duke i thënë se humor kaps quhet ky.

Edhe më epik është reagimi i Ejllit që i thotë se iu drejtuar si kryeministër me K, pastaj punë tjetër se atij i shkon mendja tjetër kund.

  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb