Reperi i njohur, Noizy, ka dhënë së fundmi një intervistë, ku ka folur rreth disa personazheve të njohur të ekranit.

Teksa ishte pjesë e rubrikës “nëse do të jetoje në një shtëpi me…” në emisionin “Why Not”, Noizy komentoi këngëtaren e njohur, Beatrix Ramosaj.

“Beatrix të ka imituar në një emision dhe e pyetën ça të pëlqen të jesh në lëkurën e Noizyt, buzët tha”, i tha moderatorja.

Reperi u shpreh se po të ishte në një shtëpi vetëm me Beatrixin, do i bënte një performancë private.

“E kam parë. Ishte shumë bukur dhe më pëlqeu. Gati njëjtë. Nëse do jetoja në një shtëpi me Beatrixën do mundoja t’i bëja dhe unë një performancë private, siç bëri ajo për mua. Do vija paruke dhe ca c*ca këtu”, u shpreh Noizy.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb