Aktori Romeo Veshaj gjatë periudhë që vëllai i tij Donald Veshaj është një nga banorët e ‘Big Brother Vip’, po menaxhon rrjetet sociale të Donaldit. Një veprim i fundit nga Romeo, duket se nuk do pritet mirë kur Donaldi të dalë nga shtëpia e BBV.

Në një video të fundit në Instagram Romeo ka treguar hapur mesazhet e fundit të Donaldit që i dërgoi në Whatssap vëllait të tij.

“Do me vras kur te dal, por e di qe do me mbroni ju. Te interesuarit ne DM,”-shkruan krahas videos Romeo.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: