Kreu i Partisë së Lirisë, Ilir Meta vjen me një apel, ku iu bën thirrje qytetarëve të Elbasanit që të votojnë për kandidatin e opozitës, Luçiano Boçi në zgjedhjet e 14 majit.

Në një reagim në ‘Facebook’ Meta thekson se Partia e Lirisë mbështet fuqishëm kryebashkiakun e ardhshëm të Elbasanit.

MESAZHI I METES
Me Profesor Luçiano Boçin, Elbasani do të hyjë i sigurtë në rrugën e zhvillimit dhe të ndryshimit.
Ne mbështesim fuqishëm Kryebashkiakun e ardhshëm të Elbasanit për realizimin e Kartës së Studentit dhe Kartës së Nxënësit, që do lehtësojnë e mbështesin të gjithë të rinjtë në rrugën e dijes.
Fitorja më 14 Maj, me të rinjtë dhe për të rinjtë e Elbasanit.✌️🇦🇱
#PartiaeLirise #BashkeFitojme #Elbasan #LucianoBoci #14Maj #NdryshimMeCdoCmim

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb