Cristiano Rolando ka thyer heshtjen dhe ka folur për marrëdhënien e tij me Georgina Rodriguez.

Ditët e fundit po përflitet se ai dëshiron të martohet me modelen, por kjo gjë nuk është pëlqimi i familjes, më konkretisht nënës së tij, e cila është e mendimit se ajo e dëshiron 5 herë fituesin e topit të artë vetëm për para.

I pyetur nga gazetari Piers morgan për këtë çështje, Ronaldo tha: “Mos më bëj presion! Por një ditë do ta bëj, me siguri. është edhe ëndrra e nënës sime. Do të vish në dasmën time, Piers, mos u shqetëso”.

  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb