Në një intervistë ku ka treguar më të rejat për jetën e saj profesionale dhe private, këngëtarja kosovare Ana Kabashi, ka zbuluar se në kohën e lirë i pëlqen të lexojë, e të gatuajë dhe pse në këtë të fundit siç tha dhe vetë, nuk është “shumë e mirë”.

Ajo është pyetur edhe se cilët do të ishin të ftuarit e një darke ideale në shtëpinë e saj dhe përgjigja ka qenë vërtetë surprizuese.

“Barack Obama, Edi Rama, Elon Musk, Jessie J, Jay Z, Marrilyn Monroe”, tha këngëtarja ndër të tjera në intervistën e saj.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: