Chrissy Teigen gjatë ditës së djeshme kujtoi sërish foshnjën e ndjerë në rrjete sociale.

35-vjeçarja përmes një postimi shfaqi një aksesorë në dorë, të stolisur me emrat e fëmijëve të saj.
Në të ishte edhe emri i Jack, të cilin Teigen, u humbi para se të vinte koha e lindjes.

Ajo dhe John Legend bën të ditur lajmin në shtator të viti që lamë pas, derisa Chrissy kishte pësuar gjakderdhje të madhe.
“Sot është ditëlindja jote. Ne do të të duam përgjithmonë”, ka shkruar ajo në përshkrim.

Ajo gjithashtu mbante rrathë me shkronja të plota për fëmijët e saj Luna, katër vjeç dhe Miles, dy vjeç.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb