Të gjithë kanë mbetur pafjalë nga ngjashmëria e aktores 32-vjeçare, Lily James, me Pamela Anderson, në filmin “Baywatch”.

Në fotografitë e publikuara nga mediat e huaja, Lily shfaqet e veshur me bikinit ikonike të Pamela Anderson.

Imazhet janë shkrepur gjatë kohës që xhiroheshin seritë më të reja të serialit të vjetër, që do të transmetohen së shpejti në “Hulu”, raporton “Daily Mail”.

James do të ketë rolin e Anderson dhe ato kanë një ngjashmëri të habitshme, që u ka dhënë fansave kënaqësinë të kthehen në vitet ’90.

“Kanë qëlluar në shenjë. Kanë zgjedhur aktoren e duhur për rolin. Grimi, flokët, çdo gjë ishte perfekte”, -ka thënë dikush që ka qenë i pranishëm edhe në sheshxhirim.

Pamela Anderson, e ka cilësuar këtë serial të ri si një kopjim shumë të dobët dhe ka premtuar publikisht se nuk do e shikojë kurrë.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb