Kreu i KQZ, Ilirjan Celibashi ka informuar nëpërmjet ‘’tëitter’’ qytetarët shqiptarë se ku mund të kontrollojnë emrin e tyre në listën e zgjedhësve për 25 prill.

Celibashi thotë se qytetarët mund të klikojnë në dy linqet në internet, http://kqz.gov.al dhe http://mb.gov.al.

Po ashtu përdoruesit e celularëve mund të shkarkojnë aplikacionin #KQZ.

 

STATUSI NGA ILIRJAN CELIBASHI

#1 Nëse do të votosh në 25/4/2021, kontrollo për emrin tënd në listën e zgjedhësve në http://kqz.gov.al dhe http://mb.gov.al.

PushpinShkarko aplikacionin #KQZ në IOS dhe Android.


(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb