Një shqiptar i dënuar në Itali, është arratisur nga burgu dhe kapur brenda një ore.

“Doja të shihja vajzën dhe do të dorëzohesha”, ka deklaruar Anton Vlashi duke u larguar nga gjykata pas seancës.

32-vjeçari është dënuar për vjedhje dhe deri më tani ka shlyer 3 vjet e 8 muaj burg, por me shkeljen e fundit ndal ligjit, do t’i shtohen edhe 2 vite të tjera.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb