TIRANE

Mbrëmjet me një të dashur muzikat janë pranë pianos, të dy duke kënduar e duke bërë prova nga më të ëmblat.

Këtë na e tregoi edhe Dojna Mema me videon e fundit krah Vlashentit. Moderatorja na tregoi se ka ndërmend t’i futet edhe muzikës pas dashurisë që ka për pianon.

“E meritoj të bëjmë një duet?”, ka pyetur Dojna ndjekësit e saj duke mos i lënë shumë mundësi zgjedhjesh, por duke kërkuar prej tyre aprovimin.

Në video në fakt Dojna nuk ka guxuar shumë, por ka kënduar këngën e qingjit të vogël, por kështu nisin këto punë. Megjithatë një është është e sigurt, Vlashenti s’do e lërë të gabojë kollaj në nota, si nja fanatik i madh i muzikës së mirë dhe të vërtetë.

  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: