Partia Demokratike ka dërguar në KQZ, kërkesën për regjistrimin e kandidatëve të saj për tri bashkitë, në kuadër të zgjedhjeve të pjesshme të 6 marsit.

Bëhet fjalë për bashkinë e Durrësit të Lushnjes dhe Shkodrës.

D8f93b70 D90d 45bd A83c 976defe98aca

403289de 462d 4770 Ab19 C96e6839ef13 (1)

Fce2b792 2472 4d12 Bda0 0ddccb8c8cb0

 

Nderkohe perfaqesuesi ligjor i PD,K Marash Logu ka bere me dije se kane dorezuar ne  KQZ, dokumentacionin zyrtar të kandidatëve të Partia Demokratike e Shqipërisë:  Xhemal Bushati në Shkodër, Luan Haka në Dibër, Ymer Marku në Vorë, Ferdinand Saraci në Rrogozhinë, #LuanHoti në Durrës dhe Indrit Sefa në Lushnjë.

 

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: