TIRANE- Në ditët e fundit të qëndrimit të tij në Shqipëri, ish-ambasadori amerikan në Tiranë, Donald Lu, ka takuar politikanët kryesorë në vendin tonë për t’u përshëndetur me të gjithë.

Pasi takoi Presidentin Ilir Meta, ish-kryeministrin Sali Berisha, kryetaren e LSI-së, Monika Kryemadhi, ambasadori Lu i është drejtuar paraditen e sotme selisë blu, për t’u përshëndetur edhe me kryedemokratin Basha.

“BalkanWeb” ka siguruar pamje nga momenti kur Doland Lu i është drejtuar selisë blu.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb