TIRANE
Dihet se Donaldi është i apasinuar pas tatuazheve të cilat i ka pothuaj në të gjithë trupin, por tani ka ndërmend të bëjë edhe një tjetër!

Teksa po bisedonte me Trixen ne oborr, kjo e fundit shprehu dëshiren se do te donte që një tatuazhist te vinte në shtëpi, ndërsa Donaldi i tha se edhe nëse nuk vjen, ai do ta beje emrin e saj tatuazh pasi te dalin jashtë.

Kujtojme se Donaldi i ka bere Fifit nje premtim se do te beje nje tatuazh edhe per te, ku do te shkruaje ne dore “Filoqyl”, ashtu sic e therriste ai.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: