Sfida e radhës për banorët e “Big Brother VIP” është të improvizojnë disa nga prodhimet televizive të Top Channel.

Teksa po ndanin rolet me njëri tjetrin, konkurrentët i thanë me shaka Donaldit të moderojë “Për’puthen”, ku prezantuese është ish-partnerja e tij, Bora Zemani.

Aktori menjëherë është distancuar, duke kërkuar të mos e përfshijnë “në gjëra të tilla sepse nuk e di si janë dhe si merren gjërat jashtë”.

Ndërsa Beniada e mori me sportivitet situatën dhe me bindje i tha se Bora është një vajzë e zgjuara dhe nuk ka pse ta marrë për keq.

Donaldi: Ku e di unë si i merr gjërat ajo jashtë

Beniada: Iku ajo histori. Mjaft! Jeta vazhdon përpara

Donaldi: Po patjetër, po thjesht nuk doja të mërzis njerëzit

Beniada: Jo, s’ka pse të mërziten

Beniada: Në spektakël pranohen këto gjëra

Donaldi: Pranohen, pranohen (qesh)

Beniada: Unë mendoj se vajzat shqiptare janë aq inteligjente, sa kur kuptojnë diçka, ecin përpara. Secili do shohë rrugën e tij.

Donaldi: Shpresoj

Beniada: Kështu do të jetë. Patjetër!

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb