Duket se Bora Zemani dhe Donald Veshaj janë ndarë, por jo dhe shumë në paqe me njëri-tjetrin. Kështu të paktën duket nga rrjetet sociale, ku aktori nuk e ka kursyer ironinë për ish-partneren e tij.

Së fundmi, Bora publikoi një foto ku ‘goditi’ me mbishkrimin në anglisht ku thuhej: “Ajo nuk po kërkonte një kalorës, ajo po kërkonte një shpatë’. Donaldi e mori mesazhin dhe nisi të tallet në “Instagram”, fansat e kuptuan këtë, por komentet e tyre u fshinë.

“Kërkohet një vend pune për një person që gjen quotsa anglisht. Të interesuarit në dm osee wp”, shkruan ai. Ndërkohë, në “Instagramin” e Borës në postimet e fundit të gjitha janë mbishkrime në anglisht.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb