Donaldi e quan Beatrixën plesht acarues. Kjo ka ndodhur gjatë qëndrimit brenda në kutia. Teksa po realizonin provën javore nga “Vëllai i Madh”, ata edhe ngacmoheshin.

Ndërkohë, Beatrix luante me banorët por veçmas me partnerin e saj Donaldin. Këngëtarja i afrohej duke e goditur teksa e bënte të lëvizte ndërsa Donaldi i thotë se po e acaron.

“Ik atje plesht acarues”, i drejtohet Donaldi, kurse Beatrix reagon duke i thënë se do e paguajë.

Ndër të tjera, provën e fitoi Arjola e cila arriti të qëndrojë më gjatë brenda kutisë.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb