Kaloni shumë kohë ulur në karrige? Puna ju merr pjesën më të madhe të ditës? Keni probleme me mbipeshën? Ka zgjidhje. Ne të “BalkanWeb” iu sugjerojmë 6 ushtrime që ju mund të bëni ulur në tavolinën tuaj të punës për t’u ndier plot energji si edhe për të pasur një bark të sheshtë.

Ushtrimi i parë
1-6

Ushtrimi i dytë
2-5

Ushtrimi i tretë
3-6

Ushtrimi i katërt
4-4
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb