Para disa ditësh banorja e re Xheisra, kishte rrëfyer historinë e saj të trishtë. Ajo teksa ka biseduar me banorët ka treguar historin e saj, Xheisara kishte treguar për bullizimet që i janë bërë sa i përket dëshirës së saj për tu bërë këngëtare.

Kjo gjë preku të gjithë dhe para pak çasteve ajo u surprizua nga nëna e saj, ku lotët shpërthyen në studio.
Xheisara kishte treguar se në moshën 18 vjeçare ishte larguar nga shtëpia e saj, për në Tiranë, ku ka kohë që ajo jeton vetëm. Nëna e saj i tha se gjithmonë do të jemë mbështetja jote më e madhe dhe se është krenare për të

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb