Napoli marshon në krye të Serie A, duke marrë fitoren e radhës, kësaj here 0-3 në fushën e Spezia-s. Një ndeshje më dy tablo, e para me raste të pakta dhe si përfundoi pa gola.

Me të nisur e dyta, miqtë përfitojnë penallti dhe Kvara kalon ekipin e tij në 0-1. Më pas vjen dopieta e Osimhen, që blinduar rezultatin 0-3. Plot 16 gola për nigerianin këtë sezon, që po kalon një formë fantastike.

Capture

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb