Kreu i PAA, Agron Duka ka zgjedhur të reagojë vetëm me një fjalë, lidhur me dorëheqjen e Ramush Haradinajt nga posti i kryeministrit të Kosovës.

Ndërsa ndan një foto të takimit me të, Duka shkruan në profilin e tij në facebook: Shembullor!.

Ramush Haradinaj njoftoi sot dorëheqjen e parevokueshme nga posti i kryeministrit, duke cuar vendin në zgjedhje të parakoshme.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb