Shqipëria e përfaqësuar nga kryeministri Edi Rama drejtoi dje mbledhjen e Këshillit të Sigurimit të OKB-së.

Ndërkohë, ditën e sotme kreu i qeverisë shqiptare ka postuar në rrjetet sociale fotot nga mbledhja dhe takimet që ai pati në OKB.

“MIRËMËNGJES ?

dhe me FotoALBUMIN e ditës më krenare të Shqipërisë në historinë e marrëdhënieve tona ndërkombëtare, ju uroj një ditë të mbarë?”, shkruan Rama.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: