Policia e Tiranë ka arrestuar në flagrancë tre shoferë në gjendje të dehur.

Në pranga janë vënë shtetasit me inicialet A.N., 64 vjeç, B.S., 39 vjeç dhe G.P., 28 vjeç, të tre banues në Tiranë.
Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme procedurale.

“Specialistët e Qarkullimit Rrugor arrestuan në flagrancë shtetasit:
-A. N., 64 vjeç, banues në Tiranë, pasi u kap duke drejtuar mjetin, në gjendje të dehur;
-B. S., 39 vjeç, banues në Tiranë, pasi duke drejtuar mjetin në gjendje të dehur, ka humbur kontrollin mbi drejtimin e tij dhe ka dalë nga rruga;
-G. P., 28 vjeç, banues në Tiranë, pasi duke drejtuar mjetin në gjendje të dehur dhe pa leje drejtimi, ka humbur kontrollin mbi drejtimin e tij dhe ka dalë nga rruga.
Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme procedurale.”

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb