FIER-Shërbimi për Çështjet e Brendshme ka arrestuar mbrëmjen e sotme në flagrancë një efektiv policie. Burime nga SHÇB bëjnë me dije se është arrestuar polici Sadik Bedqiraj.

Ky i fundit ishte duke drejtuar automjetin ne gjendje të dehur. Efektivi i policisë u arrestua në aksin Levan-Fier.

(a.n/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: