Nënkryetari Edmond Spaho është caktuar drejtues politik i PD në Korçë, raporton gazetari Osman Stafa për BalkanWeb.

Duket se PD në prag të zgjedhjeve është në përmbyllje të këtij procesi pasi më parë drejtues politik janë vaktuar Paloka Durrës, Gazment Bardhi Elbasan, Helidon Bushati në Shkodër, Mark Marku Lezhë, Enkelejd Alibeaj në Fier, Bujar Leskaj në Vlorë.

Ndërkohë disa qarqe, me në krye Tiranën PD nuk ka caktuar ende drejtuesit politikë.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb