Drejtuesja e misionit të OSBE-ODIHR, Ursula Gacek po zhvillon sot një takim me kryeministrin Edi Rama.

Mësohet se takimi po mbahet në selinë e Partisë Socialiste.

Ky takim vjen disa ditë pas zgjedhjeve të 25 prillit, nga ku PS-ja rezultoi fituese me 74 mandate. Kujtojmë se dje Gacek zhvilloi një takim me liderin e PD-së, Lulzim Basha.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb