GREQI

Një grek është arrestuar në autostradën Janinë-Kozan pasi po transportonte drogë nga kufiri me Shqipërinë.

Të arrestuarit iu gjetën në automjet 10 pako me 9 kilogram e 950 gram marijuanë si dhe 121.5 gram hashash.

Nuk dihet ende nëse droga vinte nga Shqipëria apo nëse greku kishte lidhje me shqiptarët, por sipas Policisë greke ai po udhëtonte nga kufiri shqiptaro-grek drejt brendësisë së vendit fqinj.

  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb