Këngëtarja me origjinë shqiptare, Dua Lipa, është një nga më të pëlqyerat e kohëve ë fundit.

Bukuroshja, është tepër aktive në rrjete sociale, ku shpesh ndan foto nga përditshmëria. Së fundmi Dua është bërë nostalgjike dhe ka ndarë një sërë fotografish të realizuara më herët.

Në mesin e tyre, janë edhe fotot e realizuara në “Met Gala”, ku Dua ka qenë e ftuar në 2019-ën.

Për më shumë ju ftojmë të ndiqni fotot e mëposhtme.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: