Dua Lipa publikon klipin e këngës së re “Last Dance”. Këngëtarja e vlerësuar ndërkombëtarisht në këtë projekt vjen gati si një përrallë. Madje në një moment ajo sjell dhe identetin e saj shqiptar duke bërë shenjën e shqiponjës.

Kjo simbolikë kombëtare është përdorur shpesh nga artistët shqiptar nëpër botë dhe tani realizohet dhe nga këngëtarja që po kap skenat e mëdha, Dua Lipa.

(d.b/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: