“Nuk ka gjë më të ëmbël se 365 ditë pranë teje’. Dua Lipa feston vitin e parë të fejesës me Anwar Hadid (vëllai i modeleve Gigi dhe Bella) me një foto të ëmbël ku shfaqen të dy së bashku në shtrat dhe një galeri fotosh që dokumenton etapat e historisë së tyre të dashurisë.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Këngëtarja, 23-vjeç, ylli i momentit në muzikë dhe modeli 20 vjeçar janë njohur në fund të qershorit të 2019 dhe kanë zyrtarizuar lidhjen e tyre në publik në MTV EMA 2019 dhe pastaj në American Music Awards 2019, kanë pozuar të dy së bashku në tapetin e kuq.

Dashuria e tyre është forcuar më shumë gjatë periudhës së lockdown ku të dy kanë qëndruar së bashku në Londër. Këngëtarja është zbavitur duke ndryshuar ngjyrën e flokëve dhe duke postuar vazhdimisht foto për fansat e saj.

(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb