Këtë javë do të dalë në treg dizanjimi i ri mes Dua Lipës dhe kompanisë së veshjeve Puma.

Logo e Pumës, do të bashkëshoqërohet më një flutur, që është zgjedhja e këngëtares shqiptare.

Këtë logo të re, Dua, e ka ndarë në rrjete sociale. Emri gjithashtu do të jetë shqiptar, “Flutur” ashtu si dhe logoja që përfaqëson.

Emërtimi është zgjedhur nga vetë Dua e kështu feston fillimin e marrëveshjes me kompaninë e njohur të veshjes.

  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: