Dua Lipa vazhdon të jetë e këngëtarja e preferuar në shumë vende të Evropës, me këngën e saj “Be The One”. Pas pushtimit të top listës në Gjermani, javë më parë, ajo tani është e para në Holandë. Këtë e ka konfirmuar këngëtarja përmes një postimi në “Instagram”.

“Shkova në Amsterdam me këta të bukurit. Tani kënga ime është numër një në Holandë. Faleminderit për dashurinë dhe mbështetjen, më shumë se e lumtur”, ka shkuar Dua.

Holande

(m.k/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: